Pravidla a Podmienky

 

- 1. Stránky pridávané do katalógu fkkatalók nesmú obsahovať písomnu a obrazovú formu v rozpore s platným zákonom Slovenskej Republiky.

- 2. Stránky pridávané do katalógu fkkatalóg nesmú obsahovať erotickú formu a erotické obrázky pokiaľ administrátor nerozhodne inak.

- 3. Stránky pridávané do katalógu fkkatalóg nesmú obsahovať hanblivé slová, urážky, nadávky a iné ponižujúce veci.

- 4. Stránky pridávané do katalógu fkkatalóg nesmú obsahovať iné veci, len také aké dovoľuje fkkatalóg (pravidlá a podmienky).

- 5. Stránky pridávané do katalógu fkkatalóg budu skontrolované administrátorom a ak niesú v rozpore s pravidlami a podmienkami budú do troch pracovných dní pridané do katalógu FKKATALOG.

- 6. Na svoju stránku si pridaj ikonku, odkaz tejto stránky ( odkaz nájdeš SEM ), ináč nebude tvoja stránka zaradená do katalógu fkkatalóg

- 7. Administrátor stránky si vyhradzuje právo nepridať stránku ktorá porušuje tieto uvedené pravidlá a podmienky bez vyzvania a vysvetlenia.

- 8. Administrátor stránky si vyhradzuje právo zmeniť a dodatočne pridávať nové pravidlá a podmienky v fkkatalogu.

- 9. Majiteľ pridanej stránky ( v katalógu FKKATALÓG ) súhlasi zo zverejnením svojej email adresi, svojej stránky iním majiteľom, majiteľmi stránky pridaných v tomto katalógu.

- 10. Každá pridaná stránka do fkkatalógu je dobrovoľne pridaná z pohľadu administrátora danej stránky.

- 11. Každá stránka ma právo byť pridaná do katalógu, pokiaľ spĺňa a neporušuje pravidlá a podmienky fkkatalógu.

- 12. Každá stránka, ktorá bude obsahovať vírus, alebo škodiť netu bude automaticky vyradená a ani pridaná do FKKATALÓGu.

- 13. Každý kto odošle formulár na pridanie stránky do katalógu, odošle akýkoľvek obsah emailu administrátorovy fkkatalogu súhlasí s pravidlami a podmienkami FKKATALOGu.

- 14. Každý kto si pridá stránku (odošle vyplnený formulár + email) do fkkatalogu suhlasi s odberom noviniek (reklami) cez svoj registrujúci sa email.