Pridávanie stránky bude formou formulára nižšie uvedeného.

 

Do formulára napíš nasledovné:

 

1. Napíš do kolonky svoj email. ( v prípade spetného kontaktovania )

 

2. Napíš do akej kategórie tvoja stránka má byť pridaná. ( Ak kategória tam není, možeš ju navrhnúť ).

 

3. Napíš názov stránky vo forme www, príklad ( www. fkakatalog.webnode.sk )

 

4. Stručný popis tvojej stránky, príklad ( oficiálna, neoficiálna stránka takého a takého klubu, na stránke sa nachádzajú, tabuľky, výsledky. . . ), ( tipovanie, stávkovanie, tipy, tipovačka, futbal, . . . ). ( Iné stránky, ktoré neobsahujú futbalovú tému - napíš krátku charakteristiku o svojej stránke ).

 

5. Ak máš klikateľnú ikonku, malý banner POZOR nie veľký banner, tak napiš HTML kód ikonky, bannera. ( HTML kód musí byť Validný, rozmery cca 100x50, 88x31, alebo iný, ktorý sa da dodatočne upravovať v rozmeroch ).

 

6. DOLEŽITÉ Na svoju stránku umiestni ikonku tejto stránky, alebo odkaz - html kod nižšie dole.( jedná z podmienok zaradenia stránky do katalógu ).Ikonku, banner tejto stránky požadujem umiestniť na tvojej stránke preto aby sa zviditeľnili stránky, ktoré sú zaregistrované v tomto katalogu.

 

Nezabúdaj, tento katalóg tu nieje preto, aby obsahoval čo najviac stránok, ale aby ponúkol návštevníkovy kvalitné stránky danej tématiky.

 

Každý kto odošle formulár, odošle email súhlasí s pravidlami a podmienkami stránky fkkatalóg.

Banner

<a href="https://fkkatalog.webnode.sk"><img width="120" height="45" src=" https://img88.imageshack.us/img88/1630/fkkatalogd.jpg" title="Futbalové kluby" target="_blank"/></a>

Ikonka

<a href="https://www.fkkatalog.webnode.sk"><img width="85" height="15" src="https://img37.imageshack.us/img37/1630/fkkatalogd.jpg" title="Futbalové kluby" target="_blank"/></a>

Klikateľný odkaz

<a href="https://fkkatalog.webnode.sk" title="Futbalové kluby" target="_blank">FKKATALOG</a>

FORMULÁR NA PRIDANIE STRÁNKY DO FKKATALOGU

Do kolonky EMAIL zadaj svoju email adresu

S T O P

čítaj !

Ak máš na svojej stránke pridanú ikonku, alebo odkaz na fkkatalog možeš odoslať formulár.

Pozri vyššie bod č. 6.

Pridaj zadarmo ikonku aj na stránku klikni IKONKA

 

Ak si splnil všetky podmienky a neporušil žiadne pravidlo, tak tvoja stránka bude zaradená do katalógu do troch pracovných dní.